Cyjanek Sodu NaCN min. 99% 100g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 200,00 zł 200.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Import Rosja
Kod produktu: D3D7-40965_20180706224649

Opis

Cyjanek sodu

Wzór chemiczny NaCN

Masa molowa 49,02

Numer CAS 143-33-9

Numer WE 205-599-4

Cena dotyczy 100g

Zastosowanie synteza związków chemicznych i farmaceutycznych, produkcja mieszanek, czyszczenie i odtłuszczanie, jako środek nawilżający, w ekstrakcji metali szlachetnych, recykling metali szlachetnych, galwanotechnika, utwardzanie metalu.

Właściwości:

Stan skupienia (w 20°C): ciało stałe

Barwa: biała

Zapach: gorzkich migdałów

Temperatura topnienia: 561,7 ° C

Temperatura wrzenia: 1500 ° C w 1013 hPa

Gęstość w temp. 20°C: 1,6 g/cm3

Rozpuszczalność w wodzie w temp. 20°C: 370 g/l 

Cena dotyczy 100g

Zawiera substancję umieszczoną w Wykazie produktów podwójnego zastosowania zamieszczonym w Rozporządzeniu Rady (WE) Nr 428/2009 z dnia 05.05.2009r., które mogą być używane jako półprodukt w produkcji broni chemicznej. W związku z powyższym, Kupujący zobowiązany jest do wypełnienia deklaracji podwójnego zastosowania.

Zakup możliwy tylko dla podmiotów gospodarczych po wypełnieniu deklaracji podwójnego zastosowania. 

 Deklaracja

Firma................. o numerze NIP.................. z siedzibą...................................... Reprezentowana przez........................(zwana dalej kupującym potwierdza, że została poinformowana iż produkt cyjanek sodu, zawiera substancję umieszczoną na liście produktów podwójnego zastosowania 1C350 (Rozporządzenie Rady (WE) Nr 428/2009) które mogą być używane jako półprodukt w produkcji broni chemicznej. W związku z powyższym, wspomniany wyżej Kupujący potwierdza, że: -Zakupiony produkt jest tylko i wyłącznie stosowany do: ...................................................... -Posiada wyposażenie, procedury technologiczne pozwalające mu na obchodzenie się z Produktem zgodnie z wymaganiami ustanowionymi przez aktualne prawo. Inne regulacje pozwalające zapewnić, że produkt ten będzie używany bezpiecznie, a ryzyko jakiegokolwiek wypadku lub krzywdy związane ze stosowaniem lub obrotem będzie wyeliminowane. W związku z powyższym Kupujący zobowiązuje się do: -nie używania produktu do celów innych niż jest to wykazane w deklaracji. -podjęcie wszelkich środków, przy odsprzedaży, zapobiegając sprzedaży produktu do podmiotu mogącego dopuścić się jego nadużycia. W przypadku sprzedaży produktu do osoby trzeciej Kupujacy zobowiązuje się dopilnować aby odbiorca określił cel swojego zastosowania i potwierdził w formie pisemnej, że Produkt nie będzie nadużyty przez niego i każdą inną osobę do której będzie dostarczany.

 

Po wypełnieniu deklaracji proszę o opieczętowanie i podpisanie.

Gotową deklaracje przesłać na adres firmy z pełnymi danymi podmiotu gospodarczego.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl